Practice interpreting linear expressions.

Problem

Donovan eats 2 granola bars and a glass of orange juice for breakfast every day. The price of a granola bar is B and the price of a glass of orange juice is J. There are different ways of thinking about how to calculate the cost of Donovan's breakfast for 7 days.
Match the expressions to the corresponding descriptions.
 
Find the cost of breakfast for 1 day, then multiply that by 7
Find the number of glasses of juice and granola bars in 7 breakfasts, then add up all the prices
Neither of these
7, left parenthesis, 2, J, plus, B, right parenthesis
7, J, plus, 14, B
7, left parenthesis, J, plus, 2, B, right parenthesis
14, J, plus, 7, B